Szafka licznikowa podtynkowa 2-licznikowa 1-fazowy 12 modułów IP31 365x430x210 Biała z szybą i zamkiem RL 2L 1F 12 ZSZ
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Charakterystyka techniczna:
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- Sposób montażu: zabudowa w ścianie
Zastosowanie:
Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania 2x liczników jednofazowych oraz 12 zabezpieczeń.
Metalowa podtynkowa rozdzielnica typu RL, przeznaczona do zainstalowania 2x elektronicznego licznika jednofazowego oraz dwunastu zabezpieczeń.
Uwaga! Przyjmujemy, że jeden tor = 2 przewody + 1 tor na zasilanie.Standardowe wyposażenie:
Tablica pod licznik, szyna TH 35, szyny zaciskowe, izolator, zestaw wkrętów i nakrętek, przód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe prostokątne.
Wyposażenie
Blacha stalowa o grubości 0,8 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003, nakładaną metodą elektrostatyczną. Obudowy posiadają dodatkową osłonę na zabezpieczenia przedlicznikowe, plombowaną.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 2 x 1-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Tak |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-107 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 6,684 kg |
| Głębokość | 260 mm |
| Szerokość | 415 mm |
| Wysokość | 480 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 365x430x210 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 2 x 1-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Tak |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-107 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 6,684 kg |
| Głębokość | 260 mm |
| Szerokość | 415 mm |
| Wysokość | 480 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 365x430x210 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
