Szafka licznikowa podtynkowa 1-licznikowa 1-fazowy Licznik elektroniczny 7 modułów IP31 180x430x120 Biała z Szybą i Zamkiem RL 1F 7E ZSZ
2 sztuki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Charakterystyka techniczna
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- Sposób montażu: zabudowa w ścianie
- Metalowa podtynkowa rozdzielnica typu RL, przeznaczona do zainstalowania elektronicznego licznika jednofazowego oraz sześciu zabezpieczeń
Zastosowanie
Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania liczników jedno lub trójfazowych.
Standardowe wyposażenie
Tablica pod licznik, szyna TH 35, szyny zaciskowe, izolator, zestaw wkrętów i nakrętek, przód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe prostokątne.
Wyposażenie
Blacha stalowa o grubości 0,8 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003, nakładaną metodą elektrostatyczną. Obudowy posiadają dodatkową osłonę na zabezpieczenia przedlicznikowe, plombowaną.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 7 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 1-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-002 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 3,200 kg |
| Głębokość | 120 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 480 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 180x430x120 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 7 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 1-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-002 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 3,200 kg |
| Głębokość | 120 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 480 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 180x430x120 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
