Szafka licznikowa natynkowa 1-licznikowa 3-fazowy elektroniczny 12 modułów IP31 270x540x120 Biała z zamkiem i szybą RL 12E ZSZ
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Charakterystyka techniczna
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- Sposób montażu: zabudowa w ścianie
- Metalowa podtynkowa rozdzielnica typu RL, przeznaczona do zainstalowania trójfazowego elektronicznego licznika oraz dwunastu zabezpieczeń
Zastosowanie
Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania liczników trójfazowych.
Uwaga! Przyjmujemy, że jeden tor = 2 przewody + 1 tor na zasilanie.Standardowe wyposażenie
Tablica pod licznik, szyna TH 35, szyny zaciskowe, izolator, zestaw wkrętów i nakrętek, przód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe prostokątne.
Wyposażenie
Blacha stalowa o grubości 0,8 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003, nakładaną metodą elektrostatyczną. Obudowy posiadają dodatkową osłonę na zabezpieczenia przedlicznikowe, plombowaną.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-083E |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 4,374 kg |
| Głębokość | 120 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 590 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 270x540x120 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-083E |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 4,374 kg |
| Głębokość | 120 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 590 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 270x540x120 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
