Rozdzielnica modułowa podtynkowa 36 modułów IP30 355x587x90 Biała na zatrzask RPT 36
więcej niż 50
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Charakterystyka techniczna:
Wykonanie:
Część aparatowa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Rozdzielnice posiadają odkręcane regulowane metalowe ramki z drzwiczkami malowane na biało RAL 9003. Rozdzielnia zamykana na zatrzask z możliwością zastosowania metalowego zamka.
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Znamionowe napięcie udarowe: Uimp = 4000V
- Klasa ochronności: II
- Stopień ochrony: IP30
- Sposób montażu: zabudowa w ścianie
- 36 bezpieczników
Standardowe wyposażenie:
- Szyna TH 35
- szyny zaciskowe
- izolator
- Zestaw wkrętów i nakrętek
- Podkładka
- Przewód ochronny żółto-zielony
- Zestaw naklejek
- łącznik
- kotwy


Zastosowanie:
Wnętrzowe rozdzielnice nn w wersji podtynkowej przeznaczone do zabudowy aparatów do 36 modułów. Przystosowane do montażu w ścianach gipsowo-kartonowych. Dodatkowo posiadają łączniki pozwalające na łączenie ze sobą kilku rozdzielnic dla utworzenia jednego modułu. Do każdej rozdzielnicy RPT firmy SABAJ dodajemy komplet akcesoriów.
Wykonanie:
Część aparatowa wykonana jest z uniepalnionego tworzywa sztucznego. Rozdzielnice posiadają odkręcane regulowane metalowe ramki z drzwiczkami malowane na biało RAL 9003. Rozdzielnia zamykana na zatrzask z możliwością zastosowania metalowego zamka.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 36 |
| Stopień szczelności IP | 30 |
| Typ zamknięcia | Zatrzask |
| Szerokość | 355 mm |
| Wysokość | 587 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Symbol producenta | 5-395 |
| Waga | 3,65 kg |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 340x567x90 |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 36 |
| Stopień szczelności IP | 30 |
| Typ zamknięcia | Zatrzask |
| Szerokość | 355 mm |
| Wysokość | 587 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Symbol producenta | 5-395 |
| Waga | 3,65 kg |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 340x567x90 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
