Obudowa hermetyczna IP55 1000x1200x400 Drzwi podwójne Stal Nierdzewna szlifowana z płytą montażową RH-10124-SS Szafa Sterownicza malowana na szaro RAL 7035
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP55
- Klasa ochronności: I
- Sposób montażu: zabudowa uniwersalna
- Wykonanie: Stal nierdzewna szlifowana. Możliwość przełożenia drzwi.
Zastosowanie:
Wnętrzowe obudowy sterownicze przeznaczone do stosowania w budownictwie przemysłowym jak również mieszkaniowym. W zależności od rodzaju zainstalowanej aparatury, mogą łącznie Z rozdziałem energii elektrycznej, wykonywać funkcje: pomiaru, kontroli urządzeń elektrycznych, sterowania i nadzoru produkcji.
Konstrukcja obudów zapewnia szczelność i ochronę urządzeń elektrycznych przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak pył lub woda. Szafa sterownicza posiada szeroko otwierające drzwi.
Standardowe wyposażenie:
- Zamek i klucz IP55
- płyta montażowa
- przewód ochronny żółto-zielony,
- Zestaw wkrętów i nakrętek
- Podkładka
- Przewód ochronny żółto-zielony
- Zestaw naklejek
- Zaślepki plastikowe prostokątne

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stopień szczelności IP | 55 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Tak |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal nierdzewna szlifowana |
| Symbol producenta | 6-707-SS |
| Kolor | Inox |
| Waga | 70 kg |
| Głębokość | 400 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Wysokość | 1200 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Klasa ETIM | EC000261 |
| Deklaracje zgodności | CE |
Dane techniczne
| Stopień szczelności IP | 55 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Tak |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal nierdzewna szlifowana |
| Symbol producenta | 6-707-SS |
| Kolor | Inox |
| Waga | 70 kg |
| Głębokość | 400 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Wysokość | 1200 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Klasa ETIM | EC000261 |
| Deklaracje zgodności | CE |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
