Rozdzielnica modułowa 5x18 podtynkowa 90 modułów IP31 415x865x127 Biała z zamkiem RPSM 90 Z 5X18
więcej niż 30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- 90 moduły
Sposób montażu: Możliwość łatwego zabudowania w ścianie, co zapewnia wygodę użytkowania.
Wykonanie: Wykonana z blachy stalowej o grubości 0,8 mm, zabezpieczona ochronną powłoką lakierową w kolorze białym RAL 9003, nakładaną metodą elektrostatyczną. Nasza rozdzielnica RP-3 to połączenie trwałości i estetyki.
Sposób montażu:
Zabudowa w ścianie (również w ścianie gipsowo-kartonowej)
Wykonanie:
Drzwi obudowy wykonane z blachy stalowej o grubości 1 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003, nakładaną metodą elektrostatyczną.
Korpus i stelaż obudowy wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 1 mm.
Dlaczego „szybki montaż”?
Dzięki unikalnej konstrukcji ułatwiają pracę instalatorowi.
Montaż aparatury i osznurowanie wykonuje się na odsłoniętej płycie montażowej, a dopiero po podłączeniu przewodów zakłada się na niej część frontalną (obudowę).


Standardowe wyposażenie:
- Szyna TH 35
- Szyny zaciskowe
- Izolator
- Zestaw wkrętów i nakrętek
- Podkładka
- Przewód ochronny żółto-zielony
- Zestaw naklejek
- Zaślepki plastikowe prostokątne
RPSM90 (5x18) - Wielomodułowa podtynkowa obudowa typu RPsm-90
Tzw. szybki montaż, przeznaczona do montażu 90 zabezpieczeń w układzie 5x18.
Wymiary otworu montażowego w mm:
Szerokość x Wysokość x Głębokość: 415x715x127mm
Zastosowanie:
Wnętrzowe rozdzielnice nN przeznaczone do instalowania aparatury modułowej.
Dane techniczne
| Ilość modułów | 90 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Szerokość | 485 mm |
| Wysokość | 930 mm |
| Głębokość | 127 mm |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Symbol producenta | P90-5-18-20 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 15,85 kg |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 415x865x127 |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 90 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Szerokość | 485 mm |
| Wysokość | 930 mm |
| Głębokość | 127 mm |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Symbol producenta | P90-5-18-20 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 15,85 kg |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 415x865x127 |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
