Rozdzielnica hermetyczna modułowa natynkowa 72 moduły IP65 600x600x300 Szara RH 72 DS Drzwi z szybą
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły : In ≤100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un=400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui=500V
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP65
- 72 bezpieczniki (moduły)
- Sposób montażu: zabudowa uniwersalna
- Wykonanie: Blacha stalowa o grubości 1-1,5 mm, z ochronna powłoką lakierową koloru szarego RAL 7035, nakładana metodą elektrostatyczną. Możliwość przełożenia drzwi na lewo/prawo.
Zastosowanie: Wnętrzowe rozdzielnice nN przeznaczone do instalowania aparatury modułowej. Umożliwiają montaż modułów w układzie nx12 lub nx24.
Standardowe wyposażenie:
- Zamek i klucz IP55
- szyny TH-35 i maskownic
- zestaw wkrętów i nakrętek
- podkładka
- przewód ochronny żółto – zielony
- zestaw naklejek
- zaślepki plastikowe okrągłe
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 72 |
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal |
| Symbol producenta | 6-RH 72 DS |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 8,70 kg |
| Głębokość | 300 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B, UL |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 72 |
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal |
| Symbol producenta | 6-RH 72 DS |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 8,70 kg |
| Głębokość | 300 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B, UL |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
