Szafka licznikowa podtynkowa 2-licznikowa 3-fazowy 24 modułów IP31 545x540x210 RL-2L 24 Z ZAMKIEM
od 4 do 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RL2L 24 - Metalowa rozdzielnica typu RL-2L przeznaczona do zainstalowania dwóch liczników 3F oraz dwudziestu czterech zabezpieczeń.
Wymiary otworu montażowego w mm [szerokość x wysokość x głębokość]: 545x540x210 (54,5 x 54 x 21 cm)
Zastosowanie:
Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania liczników trójfazowych.
Standardowe wyposażenie:
Tablica pod licznik, szyna TH 35, szyny zaciskowe, izolator, zestaw wkrętów i nakrętek, przód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe prostokątne.
Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- Sposób montażu: zabudowa w ścianie
- 24 bezpieczniki
Wykonanie:
Blacha stalowa o grubości 0,8 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003, nakładaną metodą elektrostatyczną. Obudowy posiadają dodatkową osłonę na zabezpieczenia przedlicznikowe, plombowaną.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 24 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 2 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Tak |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-121 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 10,274 kg |
| Głębokość | 210 mm |
| Szerokość | 595 mm |
| Wysokość | 590 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 545x540x210 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 24 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 2 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Tak |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 2-121 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 10,274 kg |
| Głębokość | 210 mm |
| Szerokość | 595 mm |
| Wysokość | 590 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 545x540x210 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
