Szafka licznikowa natynkowa 1-licznikowa 1-fazowy 12 modułów IP31 310x395x220 Biała z zamkiem NRL 1F 12 Z
od 4 do 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowanie:
Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania liczników jednofazowych.
Standardowe wyposażenie:
Tablica pod licznik, szyna TH 35, szyny zaciskowe, izolator, zestaw wkrętów i nakrętek, przewód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe prostokątne i okrągłe.
Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- Sposób montażu : zabudowa na ścianie
- 12 bezpieczników
- Wykonanie:Blacha o grubości 0,8 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003 biały, nakładaną metodą elektrostatyczną. Obudowy posiadają dodatkową osłonę na zabezpieczenia przedlicznikowe, plombowaną.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 1-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 4-262 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 5,880 kg |
| Głębokość | 220 mm |
| Szerokość | 310 mm |
| Wysokość | 395 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000248 |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 1-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Symbol producenta | 4-262 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 5,880 kg |
| Głębokość | 220 mm |
| Szerokość | 310 mm |
| Wysokość | 395 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000248 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
