Szafa wisząca rack 19" 6Ux600x600 IP20 Ściany boczne otwierane Drzwi pełne RAL 7035 szary BOCK-019-060-600-DP-S
Dostępność: od 4 do 10
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
699.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Kod produktu: BOCK-019-060-600-DP-S
EAN: 5902027613087
Ocena: 5
Producent: Sabaj System
Opis
szafa rack 19" wisząca BOCK drzwi przednie Sabaj
Charakterystyka konstrukcji
  • wykonanie: blacha DC01 o grubości 1,2 mm malowanej proszkowo
  • drzwi i ściany boczne zamykane na kluczyk
  • boczne ściany z możliwością demontażu
  • możliwość zamontowania wentylatora 120x120mm
  • otwory do wybijania pod przepusty kablowe na górze
  • możliwość płynnej regulacji profili montażowych na całej głębokości szafy
  • 2 pary belek RACK
  • Nośność do 65kg
  • Stopień ochrony IP: 20
Zastosowanie wiszącej szafy rack 6U Bock:
Szafa rack wisząca 19" 6U/600mm marki Sabaj to praktyczne rozwiązanie do organizacji i zabezpieczenia sprzętu sieciowego, teleinformatycznego i monitoringu. Dzięki otwieranym ścianom bocznym umożliwia łatwy dostęp do urządzeń i wygodne zarządzanie okablowaniem. Sprawdzi się idealnie w biurach, serwerowniach, punktach dystrybucyjnych oraz innych przestrzeniach o ograniczonej powierzchni. Konstrukcja umożliwia montaż szerokiej gamy akcesoriów, takich jak półki rackowe, panele wentylacyjne, grzałki, termostaty, prowadnice kablowe, profile montażowe i inne elementy wspierające prawidłowe działanie i chłodzenie urządzeń.
szafa rack 19 wisząca BOCK bok szafy
Dane techniczne
Wysokość w U 6
Stopień szczelności IP 20
Głębokość użytkowa 560 mm
Szerokość 602 mm
Wysokość 347 mm
Głębokość 600 mm
Drzwi podwójne Nie
Wersja drzwi Drzwi pełne
Zastosowanie Wewnętrzne
Ściany boczne Otwierane
Wykonanie Blacha stalowa DC01 1,2mm malowana proszkowo
Kolor Szary RAL7035
Waga 16,60 kg
Maksymalny udźwig 65 kg
Klasa ETIM EC002499
Deklaracje zgodności CE, ROHS
Dane techniczne
Wysokość w U 6
Stopień szczelności IP 20
Głębokość użytkowa 560 mm
Szerokość 602 mm
Wysokość 347 mm
Głębokość 600 mm
Drzwi podwójne Nie
Wersja drzwi Drzwi pełne
Zastosowanie Wewnętrzne
Ściany boczne Otwierane