Stalowa Maskownica 1U Do szaf rack 19" z przepustem kablowym szczotkowym Czarna RAL 9005 19-0065C Sabaj
więcej niż 50
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Maskownica 1U do szafy rack 19 | Charakterystyka techniczna
Maskownica 1U do szafy rack 19" Sabaj z przepustem kablowym szczotkowym to funkcjonalny panel dedykowany do szaf rack 19", który umożliwia estetyczne i bezpieczne prowadzenie kabli. Wykonana z wytrzymałej stali i pokryta czarną farbą proszkową (RAL 9005), nie tylko poprawia organizację, ale też znacząco wpływa na estetykę i czystość wnętrza szafy serwerowej. Idealna do zastosowań w środowiskach IT, centrach danych i instalacjach przemysłowych.
-
Przepust kablowy ze szczotką – wysoka organizacja kabli sieciowych
-
Stal DC01 malowana proszkowo – pewna trwałość
-
Optymalna ochrona wnętrza szafy przez kurzem
-
Ułatwia przepływ powietrza – wspomaga chłodzenie sprzętu
-
Estetyczne zakrycie pustych przestrzeni w szafie
Zastosowanie i wykonanie:
Maskownica 1U przeznaczona do uporządkowania okablowania przy jednoczesnym ograniczeniu dostawania się kurzu do wnętrza. Wykonana ze stali DC01 oraz wysokiej jakości włosia szczotki - zapewnia wysoką trwałość i organizację w szafie serwerowej.

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wysokość w U | 1 |
| Wykonanie | Blacha DC01 malowana proszkowo |
| Symbol producenta | 19-0065C |
| Kolor | Czarny Ral 9005 |
| Waga | 0,25 kg |
| Głębokość | 8,5 mm |
| Szerokość | 483 mm |
| Wysokość | 44 mm |
| Klasa ETIM | EC002535 |
| Deklaracje zgodności | CE |
Dane techniczne
| Wysokość w U | 1 |
| Wykonanie | Blacha DC01 malowana proszkowo |
| Symbol producenta | 19-0065C |
| Kolor | Czarny Ral 9005 |
| Waga | 0,25 kg |
| Głębokość | 8,5 mm |
| Szerokość | 483 mm |
| Wysokość | 44 mm |
| Klasa ETIM | EC002535 |
| Deklaracje zgodności | CE |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
