Skrzynka PPOŻ z przyciskiem awaryjnym FT22-Kc-01 IP44 180x180x100 ALFA 3 Z P CZERWONA
więcej niż 20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ALFA3Z/P -Rozdzielnica instalacyjna NN plastikowa czerwona, typ ALFA-SYSTEM z wyłącznikiem przeciwpożarowym. ALFA-3Z/P
Wersja: zamek + szyba
Zastosowanie:
Konstrukcja rozdzielnic typu ALFA umożliwia instalowanie w ich wnętrzu wyłączników różnicowo – prądowych, wyłączników instalacyjnych oraz wszelkich modułowych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach nośnych TH 35.
Charakterystyka techniczna:
- napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- stopień ochrony: IP44
- klasa ochrony: II
- kolor: czerwony
- Wyposażenie standardowe: Przycisk FT22-K-01
- Wykonanie: Rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia typu ALFA wykonane są z wysokiej jakości niepalnych modyfikowanych tworzyw sztucznych.
- Sposób montażu: naścienny lub „pół wnękowy” do głębokości przedziału aparatury
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | Brak |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Symbol producenta | 5-411 |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 0,85 kg |
| Głębokość | 100 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | Brak |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Symbol producenta | 5-411 |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 0,85 kg |
| Głębokość | 100 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
