Rozdzielnica plastikowa 4 moduły IP44 87x140x67 Biała ALFA 4S
więcej niż 50
Cena regularna:
19,00 zł
Cena regularna:
15,45 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowanie:
ALFA4S - Rozdzielnica instalacyjna NN plastikowa, typ ALFA-SYSTEM, przeznaczona do montażu 4 modułów. ALFA-4S. Konstrukcja rozdzielnic typu ALFA umożliwia instalowanie w ich wnętrzu wyłączników różnicowo – prądowych, wyłączników instalacyjnych oraz wszelkich modułowych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach nośnych TH 35.
Charakterystyka techniczna:
- kolor: biały
- miejsce na 2 bezpieczniki
- 4 moduły
- Wykonane z wysokiej jakości niepalnych modyfikowanych tworzyw sztucznych
- Sposób montażu: naścienny lub „pół wnękowy” do głębokości przedziału aparatury
Wyposażenie standardowe:
- szyna montażowa TH 35
- szyna zaciskowa ochronna 2szt.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 4 |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Typ zamknięcia | Zatrzask |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Symbol producenta | 5-409 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 0,150 kg |
| Głębokość | 67 mm |
| Szerokość | 87 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 4 |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Typ zamknięcia | Zatrzask |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Symbol producenta | 5-409 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 0,150 kg |
| Głębokość | 67 mm |
| Szerokość | 87 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
