Rozdzielnica natynkowa modułowa 7 modułów IP44 180x180x100 Czerwona z zamkiem i szybą ALFA 3 Z
więcej niż 50
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozdzielnica natynkowa modułowa | Dane techniczne:
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Znamionowe napięcie udarowe: Uimp = 4000V
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Klasa ochronności: II
- Stopień ochrony: IP44
Zastosowanie i wykonanie:
Konstrukcja rozdzielnic typu ALFA umożliwia instalowanie w ich wnętrzu wyłączników różnicowoprądowych, wyłączników instalacyjnych oraz wszelkich modułowych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach montażowych TH 35. Rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia typu ALFA wykonane są z wysokiej jakości niepalnych modyfikowanych tworzyw sztucznych.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 7 |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Symbol producenta | 5-406 |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 0,80 kg |
| Głębokość | 100 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 7 |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Symbol producenta | 5-406 |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 0,80 kg |
| Głębokość | 100 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
