Rozdzielnica natynkowa modułowa 7 modułów IP44 180x180x100 Biała z zamkiem i szybą ALFA 7S ZSZ
od 4 do 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowanie: konstrukcja rozdzielnic typu ALFA umożliwiainstalowanie w ich wnętrzu wyłączników różnicowoprądowych,wyłączników instalacyjnych oraz wszelkich modułowych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach montażowych TH 35.
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Znamionowe napięcie udarowe: Uimp = 4000V
- Klasa ochronności: II
- Stopień ochrony: IP44
Wykonanie: rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia
typu ALFA wykonane są z wysokiej jakości niepalnych modyfikowanych tworzyw sztucznych.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 7 |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 0,80 kg |
| Głębokość | 100 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 7 |
| Stopień szczelności IP | 44 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne niepalne |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 0,80 kg |
| Głębokość | 100 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | Uimp = 4000 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
