Rozdzielnica modułowa natynkowa 96 modułów IP31 550x755x132 Biała z zamkiem NRPSM 96 4X24 Z
więcej niż 20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In£100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe : Un=400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui=500V
- Klasa ochronności : I
- Stopień ochronny: IP31
- Zastosowanie: Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania aparatury modułowej.
- Sposób montażu: zabudowa na ścianie / Natynkowa
Estetyczna konstrukcja obudów wraz z zatrzaskowym mocowaniem osłony aparatów umożliwiają gabarytów obudowy przy zachowaniu dostatecznej ilości miejsc na aparaty i przewody.
Standardowe wyposażenie:
Szyna TH 35, szyny zaciskowe, izolator, zestaw wkrętów i nakrętek, podkładka, przewód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe prostokątne.
Wykonanie:
Drzwi obudowy wykonane są z blachy stalowej o grubości 1 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9002 lub RAL 9003, nakładana metodą elektrostatyczną. Korpus i stelaż obudowy wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 1mm.
Dlaczego „szybki montaż”?
Dzięki unikalnej konstrukcji ułatwiają pracę instalatorowi. Montaż aparatury i osznurowanie wykonuje się na odsłoniętej płycie montażowej a dopiero po podłączeniu przewodów zakłada się na niej część frontalną (obudowę).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 96 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal DC01 1mm |
| Symbol producenta | 96-4-24-2 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 14,80 kg |
| Głębokość | 132 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 755 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 96 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal DC01 1mm |
| Symbol producenta | 96-4-24-2 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 14,80 kg |
| Głębokość | 132 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 755 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
