Rozdzielnica modułowa natynkowa 72 moduły IP31 620x520x130 Biała NRP 70 Z ZAMKIEM
więcej niż 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100 A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- Sposób montażu: zabudowa na ścianie
Zastosowanie:
Wnętrzowe rozdzielnice nN przeznaczone do instalowania aparatury modułowej.
Standardowe wyposażenie:
Szyna TH 35, szyny zaciskowe, izolator, zestaw wkrętów i nakrętek, podkładka, przewód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe prostokątne i okrągłe.
Wykonanie:
Blacha stalowa o grubości 0,8 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003, nakładaną metodą elektrostatyczną.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 72 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Szerokość | 620 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal |
| Symbol producenta | 3-242 |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 72 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Szerokość | 620 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal |
| Symbol producenta | 3-242 |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
