Rozdzielnica modułowa natynkowa 144 moduły IP31 550x1055x130 Biała z zamkiem NRPSM 144 6X24 Z
więcej niż 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Dane techniczne
Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania aparatury modułowej.
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochronny: IP31
- 144 bezpieczniki
- Sposób montażu: zabudowa na ścianie / Natynkowa
- Certyfikaty CЄ i B
- Drzwi na zamek
Wykonanie
Drzwi obudowy wykonane są z blachy stalowej o grubości 1 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003, nakładana metodą elektrostatyczną. Korpus i stelaż obudowy wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 1mm. Możliwość przełożenia drzwi lewo/prawo.


Standardowe wyposażenie:
- Szyna TH 35
- szyny zaciskowe
- izolator
- zestaw wkrętów i nakrętek
- podkładka
- przewód ochronny żółto-zielony
- zestaw naklejek
- zaślepki plastikowe prostokątne.
Dane techniczne
| Ilość modułów | 144 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal DC01 1mm |
| Symbol producenta | 144-6-24-2 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 20,30 kg |
| Głębokość | 132 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1055 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 144 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | brak |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal DC01 1mm |
| Symbol producenta | 144-6-24-2 |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 20,30 kg |
| Głębokość | 132 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1055 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
