Rozdzielnica modułowa hermetyczna natynkowa 36 modułów IP65 300x520x150 Szara RH 36 DS Drzwi z szybą
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły : In ≤100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un=400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui=500
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP65
- 36 bezpieczników (modułów typu S)
- Sposób montażu: zabudowa uniwersalna
- Wykonanie: Blacha stalowa o grubości 1-1,5 mm, z ochronna powłoką lakierową koloru szarego RAL 7035, nakładana metodą elektrostatyczną. Możliwość przełożenia drzwi na lewo/prawo.
Zastosowanie: Rozdzielnia niskiego napięcia modułowa o podwyższonym stopniu ochrony IP 65, typ RH. Wnętrzowe rozdzielnice nN przeznaczone do instalowania aparatury modułowej. Umożliwiają montaż modułów w układzie nx12 lub nx24.
Standardowe wyposażenie:
- Zamek i klucz IP55
- szyny TH-35 i maskownica
- zestaw wkrętów i nakrętek
- podkładka
- przewód ochronny żółto – zielony
- zestaw naklejek
- zaślepki plastikowe okrągłe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 36 |
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa 1,2mm-1,5mm z ochronną powłoką lakierowaną |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 8,7 kg |
| Głębokość | 150 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 36 |
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa 1,2mm-1,5mm z ochronną powłoką lakierowaną |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 8,7 kg |
| Głębokość | 150 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
