Rozdzielnica licznikowa podtynkowa 1x3-fazowa 3-modułowa RAL 9003 IP31 Drzwi pełne na zamek 400x500x210 RL 1F/3F RBK 00
od 4 do 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In ≤ 100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe: Un = 400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui = 500V
- Klasa ochronności: I
- Stopień ochrony: IP31
- Ilość modułów: 3
- Rozdzielnica posiada otwór montażowy pod rozłącznik izolacyjny bezpiecznikowy (nie jest częścią zestawu, na zdjęciu widoczny przykład zamontowania)
- Sposób montażu: zabudowa w ścianie
- Wykonanie: Blacha stalowa o grubości 0,8 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 9003 biały, nakładaną metodą elektrostatyczną. Obudowy posiadają dodatkową plombowaną osłonę na zabezpieczenia przedlicznikowe.
RL 1F/3F RBK 00 -Metalowa podtynkowa rozdzielnica typu RL, przeznaczona do zainstalowania licznika jednofazowego lub trójfazowego.
Zastosowanie:
Wnętrzowe rozdzielnice nN, przeznaczone do instalowania licznika jednofazowego lub trójfazowego. Nasze obudowy na licznik gwarantują najwyższy poziom jakości, przy zachowaniu rozsądnej ceny.
Standardowe wyposażenie:
- Tablica pod licznik,
- szyna TH 35,
- szyny zaciskowe,
- izolator,
- zestaw wkrętów i nakrętek,
- przód ochronny żółto-zielony,
- zestaw naklejek,
- Rozłącznik izolacyjny bezpiecznikowy nie jest częścią zestawu
Uwaga!
Przyjmujemy, że jeden tor = 2 przewody + 1 tor na zasilanie.

Dane techniczne
| Ilość modułów | 3 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 6,900 kg |
| Głębokość | 210 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 350x450x210 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 3 |
| Stopień szczelności IP | 31 |
| Rodzaj licznika | 1 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa o grubości 0,8mm z ochronną powłoką lakierową |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 6,900 kg |
| Głębokość | 210 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Podtynkowy |
| Wymiary bez ramki w mm (sz x wys x gł) | 350x450x210 |
| Klasa ETIM | EC000248 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
