Plastikowa Rozdzielnica modułowa 39 modułów IP33 310x530x105 Biała na zatrzask ALFA 39 BD
więcej niż 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia typu ALFA modułowe wykonane z wysokiej jakości niepalnych modyfikowanych tworzyw sztucznych. Konstrukcja tych rozdzielnic umożliwia instalowanie w ich wnętrzu wszelkich modułowych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach nośnych TH35.
Zestaw zawiera:
- Szyna TH 35
- szyny zaciskowe
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 39 |
| Stopień szczelności IP | 33 |
| Typ zamknięcia | Zatrzask |
| Szerokość | 310 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne, stal ocynkowa |
| Symbol producenta | 5-001ALFA 39 BD |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 2,75 kg |
| Znamionowe napięcie udarowe | 400V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 39 |
| Stopień szczelności IP | 33 |
| Typ zamknięcia | Zatrzask |
| Szerokość | 310 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Klasa ochronności | Klasa 2 |
| Wykonanie | Tworzywo sztuczne, stal ocynkowa |
| Symbol producenta | 5-001ALFA 39 BD |
| Kolor | Biały RAL 9003 |
| Waga | 2,75 kg |
| Znamionowe napięcie udarowe | 400V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
