Obudowa hermetyczna IP65 800x1800x400 Szara z płytą montażową RH 8184 Szafa Sterownicza
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RH8184 - obudowa hermetyczna o stopniu ochrony IP 65, [szer/wys/gł] 800x1800x400 mm, wyposażona w płytę montażową. RH-8184
Zastosowanie:
Wnętrzowe hermetyczne obudowy sterownicze przeznaczone do stosowania w budownictwie przemysłowym jak również mieszkaniowym.W zależności od rodzaju zainstalowanej aparatury, mogą łącznie Z rozdziałem energii elektrycznej, wykonywać funkcje: pomiaru, kontroli urządzeń elektrycznych, sterowania i nadzoru produkcji.
Konstrukcja obudów zapewnia szczelność i ochronę urządzeń elektrycznych przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak pył lub woda.
Standardowe wyposażenie:
Zamek i klucz IP55, płyta montażowa, zestaw wkrętów i nakrętek, podkładka, przewód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe okrągłe.
Charakterystyka techniczna:
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony | IP65 |
Sposób montażu: zabudowa uniwersalna
Wykonanie:
Blacha stalowa o grubości 1,2-1,5 mm, z ochronną powłoką lakierową koloru RAL 7035 szary, nakładaną metodą elektrostatyczną. Możliwość przełożenia drzwi.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal |
| Symbol producenta | 6-RH 8184 |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 72,6 kg |
| Głębokość | 400 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 1800 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000261 |
Dane techniczne
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal |
| Symbol producenta | 6-RH 8184 |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 72,6 kg |
| Głębokość | 400 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 1800 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000261 |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
