Obudowa hermetyczna IP65 600x500x300 Stal Nierdzewna malowana RAL 7035 szlifowana z płytą montażową RH-653-SS-RAL-7035
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RH-653-ss - Obudowa sterownicza hermetyczna o wysokim stopniu ochrony IP 65 i wymiarach 600x500x300 mm, obudowa wyposażona w płytę montażową.
Zastosowanie:
Zewnętrzne obudowy sterownicze przeznaczone do stosowania w budownictwie przemysłowym jak również mieszkaniowym. W zależności od rodzaju zainstalowanej aparatury, mogą łącznie Z rozdziałem energii elektrycznej, wykonywać funkcje: pomiaru, kontroli urządzeń elektrycznych, sterowania i nadzoru produkcji.
Konstrukcja obudów zapewnia szczelność i ochronę urządzeń elektrycznych przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak pył lub woda. Szafa sterownicza posiada szeroko otwierające drzwi.
Standardowe wyposażenie:
Zamek i klucz IP55, płyta montażowa, zestaw wkrętów i nakrętek, podkładka, przewód ochronny żółto-zielony, zestaw naklejek, zaślepki plastikowe okrągłe.
Sposób montażu: zabudowa uniwersalna
Wykonanie:
Stal nierdzewna szlifowana.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal nierdzewna szlifowana |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 13 kg |
| Głębokość | 300 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Klasa ETIM | EC000261 |
| Deklaracje zgodności | CE, B, UL |
Dane techniczne
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi pełne |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Stal nierdzewna szlifowana |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 13 kg |
| Głębokość | 300 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Klasa ETIM | EC000261 |
| Deklaracje zgodności | CE, B, UL |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
