Obudowa hermetyczna IP65 1-licznikowa 3-fazowy 12 modułów 320x600x210 Szara z zamkiem i szybą RH 3F12 ZSZ
Brak towaru - Zlecenie do produkcji (w celu informacji nt. terminu produkcji prosimy o kontakt)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka techniczna:
- Prąd znamionowy ciągły: In£100A
- Napięcie znamionowe łączeniowe : Un=400V
- Napięcie znamionowe izolacji: Ui=500V
- Klasa ochronności : I
- Stopień ochronny: IP65
- Sposób montażu: zabudowa uniwersalna
- Wykonanie:Blacha stalowa o grubości 1-1,5mm, z ochronną powłoką lakierową kolor RAL 7035, nakładaną metodą elektrostatyczną. Możliwość przełożenia drzwi na lewo/prawo.
Rozdzielnica licznikowa hermetyczna
Przeznaczona pod montaż 12 modułów oraz licznika trójfazowego, IP 65.
Wnętrzowe hermetyczne rozdzielnice nN przeznaczone do instalowania zarówno aparatury modułowej jak i liczników jedno i trójfazowych.
Zestaw zawiera:
- Zamek i klucz IP55
- tablica pod licznik
- szyna TH 35
- zestaw wkrętów i nakrętek
- podkładka
- przewód ochronny żółto – zielony
- zestaw naklejek
- zaślepki plastikowe okrągłe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Rodzaj licznika | 1 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa 1,2mm-1,5mm z ochronną powłoką lakierowaną |
| Symbol producenta | 6-740 |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 10, 150 kg |
| Głębokość | 210 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B, UL |
Dane techniczne
| Ilość modułów | 12 |
| Stopień szczelności IP | 65 |
| Rodzaj licznika | 1 x 3-fazowy |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Drzwi podwójne | Nie |
| Wersja drzwi | Drzwi z szybą |
| Klasa ochronności | Klasa 1 |
| Wykonanie | Blacha stalowa 1,2mm-1,5mm z ochronną powłoką lakierowaną |
| Symbol producenta | 6-740 |
| Kolor | Szary RAL7035 |
| Waga | 10, 150 kg |
| Głębokość | 210 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui = 500V |
| Napięcie znamionowe łączeniowe | Un = 400V |
| Prąd znamionowy ciągły | In ≤ 100A |
| Sposób montażu | Uniwersalny |
| Klasa ETIM | EC000214 |
| Deklaracje zgodności | CE, B, UL |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
