Półka do szafy rack 19" 5U/480mm Czarna
Ostatnia sztuka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Stan: powystawowy
- Półka 5U idealna na UPS'y lub serwery
- Wykonana z blachy stalowej DC01 malowanej proszkowo
- Mocowanie 2 punktowe
- Perforacja na całej półce - zapewnia wentylację sprzętu
Dane techniczne
| Wysuwana | Nie |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Wykonanie | Blacha stalowa DC01 o grubości 1,2 mm |
| Regulowana głębokość | Nie |
| Głębokość | 480 mm |
| Regulowana wysokość | Nie |
| Wysokość | 222 mm |
| Szerokość | 483 mm |
| Deklaracje zgodności | CE |
Dane techniczne
| Wysuwana | Nie |
| Kolor | Czarny RAL 9005 |
| Wykonanie | Blacha stalowa DC01 o grubości 1,2 mm |
| Regulowana głębokość | Nie |
| Głębokość | 480 mm |
| Regulowana wysokość | Nie |
| Wysokość | 222 mm |
| Szerokość | 483 mm |
| Deklaracje zgodności | CE |
14-dni na zwrot
szybka wysyłka
601-198-222
