Cokół do szafy sterowniczej Delta 600x800 Wysokość 200 mm Czarny RAL 9005 COK-0608-200
cokol-do-szaf-rack-i-szaf-sterowniczych-cok-10-66-c-sabaj-system-internet.jpg
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
454.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Kod produktu: COK-0608-200
EAN: 5902027616453
Ocena: 5
Producent: Sabaj System
Opis
Cokół do szaf DELTA o szerokości 600 mm i głębokości 800 mm.