Cokół do szafy sterowniczej Delta 1200x800 Wysokość 100 mm Czarny RAL 9005 COK-1208-100
cokol-do-szaf-rack-i-szaf-sterowniczych-cok-10-66-c-sabaj-system-internet.jpg
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
747.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Kod produktu: COK-1208-100
EAN: 5902027616224
Ocena: 5
Producent: Sabaj System
Opis
Cokół do szaf DELTA o szerokości 1200 mm i głębokości 800 mm.