Cokół do szafy sterowniczej Delta 1200x400 Wysokość 200 mm Czarny RAL 9005 COK-1204-200
2121988_IMG_8041-Edit.jpg
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
586.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Kod produktu: COK-1204-200
EAN: 5902027616194
Ocena: 5
Producent: Sabaj System
Opis
Cokół do szaf DELTA o szerokości 1200 mm i głębokości 400 mm.